In de jaren negentig werd hij namelijk gecast in What's Eating Gilbert Grape. Dat vertelt hij in een nieuw interview. Het ging om de rol die uiteindelijk gespeeld zou worden door Leonardo DiCaprio.
Johnny Depp
Volgens Feldman werd hij van de film ontslagen vanwege hoofdrolspeler Johnny Depp. "Hij werd na mij gecast," aldus Feldman. "Blijkbaar was hij niet dol op me."
De acteur gaat verder: "Hij zei dat ik een junkie was en dat hij niet met junkies werkte. Ik heb dit nog nooit eerder aan iemand verteld, dus ik weet zeker dat ik hierdoor opgehangen ga worden."
Lof voor DiCaprio
What's Eating Gilbert Grape was zeer geliefd bij recensenten, en een belangrijk hoofdstuk in de carrière van DiCaprio. De 19-jarige acteur kreeg een Oscarnominatie voor zijn rol en was daarmee een van de jongste genomineerde acteurs ooit.