Tijdens een recent interview met Collider zegt Isaacs het volgende: "Het voelt een beetje dubbel. Ergens vind ik het vreemd, om iemand anders te gaan zien als Lucius en tegelijkertijd kijk ik er ook naar uit. Maar ik heb ook een vrees..."
Lastig
Toen hem hierover gevraagd werd, ging hij erop in in detail: "Ik ben over het algemeen vrij nuchter over de dingen waar ik geen controle over heb. Ik heb geen zin om me vast te klampen aan zoiets, het is gewoon zoals het is".
"Ik heb zelf lang Lucius Malfoy gespeeld, maar de volgende generatie zal mij niet meer zo zien. Iemand anders neemt nu het stokje over. Je zou daar boos over kunnen worden, want dat is natuurlijk ergens best jammer, maar ik kies ervoor om daar anders in te staan".
Veelbelovend
Isaacs eindigt met het volgende: "De serie zal fenomenaal worden. Het hele uiterlijk van Lucius heb ik bedacht; de lange blonde haren, de mantel, zijn wandelstok. Dat staat allemaal niet in de boeken, dus misschien wordt de nieuwe Lucius heel anders en dat kan interessant zijn".
"Misschien dat de serie wel zelfs populairder wordt dan de films en de originele franchise uit de geschiedenisboeken zal verdwijnen..."