Abby speelt Annabel, die op haar verjaardag alles kwijtraakt: haar erfenis, huis, relatie én haar vrijheid. Haar poging om haar leven te beteren loopt uit op een chaos van leugens, liefdes en verwarring.
Dubbel Deckers
De film is naar het boek van Daphne Deckers, die zelf ook een rolletje heeft in de film naast haar dochter Emma Deckers. Dubbel zes is geregisseerd door Jonathan Elbers, die afgelopen jaren ook Only You (2023) en De Break-Up Club maakte.
Naast Abby spelen ook Jim Bakkum, Niek Roozen, Stefan de Walle, Victor Löw, Victoria Koblenko en Ricky Koole mee in Dubbel zes.
De nieuwe poster
Met trots deelt Abby de poster op haar Instagramaccount. De actrice kijkt met plezier terug op het opnemen van de film: "Wat een feestje was dit zeg".
Dubbel zes verschijnt op 3 april bij ons in de bioscopen.