Tijdens het Sundance Film Festival besprak de filmmaker zijn plannen voor de toekomst en gaf hij aan dat hij de tijd neemt om vader te zijn.
Ze moeten het kunnen begrijpen
De 61-jarige regisseur vertelde dat de kinderopvang nu het grootste deel van zijn tijd in beslag neemt en dat hij het niet aantrekkelijk vindt om te beginnen met een nieuwe film die zijn twee jonge kinderen niet zouden kunnen kijken.
Tarantino vertelde: "Het idee om op reis te gaan als ze te jong zijn om het te begrijpen, is niet aantrekkelijk voor mij. Ik wil eigenlijk niet met een film aan de slag, totdat mijn zoon minstens zes is."
Genie
"Op die manier weet hij wat er gebeurt, is hij erbij en is het een herinnering voor de rest van zijn leven," legde hij uit. "Mijn dochter is al zo'n genie, ze zal het gewoon snappen."
Maar dit betekent niet dat de filmmaker niet over een volgend verhaal heeft nagedacht. Hij gaf toe dat hij in de tussentijd had gewerkt aan een toneelstuk.
Een fiasco of succes
"Als het (toneelstuk) een fiasco is, zal ik er waarschijnlijk geen film van maken. Maar als het een groot succes wordt? Dan is het misschien mijn laatste film," aldus Tarantino.