
Como el Viento (2023)
Jacqueline van Vugt beweegt een internationale cast tot sterke vertolkingen in drie verhalen rond de straat van Gibraltar.
Iris, Wouter en hun twee zonen nemen de veerboot van Marokko naar Spanje, op weg naar huis. Hun vakantie heeft de relatieproblemen van het Nederlands echtpaar niet opgelost en dan raakt hun achtjarige zoon Peter zoek. Voor de Marokkaanse veerbootkapitein Bukhim is deze overtocht anders dan andere. Hij brengt in het geheim zijn zwangere dochter Yamila naar Spanje, in de hoop op een betere toekomst voor haar en haar kind. Zijn dochter heeft echter andere plannen. Luis en Raul, twee Spaanse kustwachtmedewerkers, vinden een lichaam in de Spaanse haven; één te veel voor Raul.
- Alt titel
- Crossing
- Regie
- Jacqueline van Vugt
- Cast
- Gijs Naber, Hadewych Minis, Nabil Mallat, Soumaya Akaaboune, Karim Saidi, Carmen Baquero, Ahlaam Teghadouini, Antonio Estrada, Marco Cáceres, Koen Ruitenbeek, Iliass Dennoune, Chaymae Dani, Mus Nelson.
- Release
- 21.11.2024
- Release NL
- 21.11.2024