Paramount Pictures gaat aan de slag met Tracy Flick Can't Win, waarin Reese Witherspoon zal terugkeren voor haar iconische rol. Ze zal ook aan de film bijdragen als uitvoerend producent. Alexander Payne, die Election maakte, zal ook de nieuwe film gaan regisseren. Daarnaast schrijft hij ook het scenario, samen met Jim Taylor.
Trouw aan het boek
Zowel Election als Tracy Flick Can't Win zijn gebaseerd op boeken van Tom Perrotta, die ook nu weer zal optreden als producent. Het tweede boek kwam dit jaar uit in juni en het ziet ernaar uit dat de film zeer trouw zal blijven aan het bronmateriaal.
De film zal gaan over Tracy Flick als een vrouw van middelbare leeftijd, die assistent-directeur is van een middelbare school. Centraal staan Tracy's toenemende wanhopige pogingen om promotie te krijgen, nadat haar baas onverwachts met pensioen gaat.
De productie van Tracy Flick Can't Win gaat volgend jaar van start. Heb je geen idee waar dit allemaal over gaat? Check dan hieronder even de Election-trailer: