Enige tijd deed al het gerucht de ronde dat niemand minder dan Alfonso Cuarón in gesprek zou zijn voor alweer de 26ste James Bond-film. Tijdens zijn masterclass in Parijs uitte de geliefde filmmaker zich kort maar krachtig hierover.
Reactie
Cuarón, bekend van de nodige pareltjes als Harry Potter and the Prisoner of Azkaban, Children of Men en Roma, deelde enkele details: "Ja, ik zal niet ontkennen dat we er op dit moment gesprekken over voeren".
"Als het gebeurt, moet ik wel over genoeg vrijheid beschikken. Ik wil het verhaal op mijn eigen manier vertellen". Meerdere bronnen melden dat Cuarón dan ook al een idee heeft waar hij de nieuwe Bond naartoe wil brengen.
Werk
Nu dat Amazon over de rechten beschikt, lijkt het erop dat de nieuwe Bond-film sneller zou moeten verschijnen dan verwacht. De volgende grote stap is nu de juiste opvolger vinden van Craig, al lijkt Aaron Taylor Johnson over de beste kaarten te beschikken.