Guy Ritchie in gesprek om ruziënde Doug Liman te vervangen bij 'Road House 2'

Guy Ritchie in gesprek om ruziënde Doug Liman te vervangen bij 'Road House 2'

Een kopman die (ook) fan is van streaming, werkt toch een stuk lekkerder...

De laatste jaren is Guy Ritchie een ontzettend productieve filmmaker geworden en alsof zijn agenda nog niet vol genoeg is, staat hij op het punt om nog een interessant project aan de lijst toe te voegen.

Volgens World of Reel is hij namelijk in gesprek om het vervolg Road House 2 voor Amazon MGM te regisseren. Sowieso Jake Gyllenhaal en Conor McGregor keren terug als vechtersbazen Dalton en Knox.

Simpelweg verstand op 0 en genieten
De remake was vorig jaar een enorme hit en trok binnen een week na de release meer dan 50 miljoen kijkers wereldwijd. Ondanks de gemengde recensies was het een no-brainer om een sequel groen licht te geven.

Oorspronkelijk regisseur Doug Liman wordt vervangen vanwege het conflict tussen hem en het bedrijf over de keuze om de film niet in de bioscoop uit te brengen. Liman wilde zelfs de première boycotten, maar kwam toch.

'National Treasure' meets 'Indiana Jones' meets 'Uncharted'
Ritchie's eerstvolgende titel is Fountain of Youth voor Apple TV+ over een vervreemde broer en zus die samenwerken aan een avontuurlijke overval om de bron der eeuwige jeugd te vinden. Onlangs verscheen de trailer.



NieuwsFilm

meest populair