Trailer voor 'Five Nights at Freddy's 2': de eerste film pakte $300 miljoen

Trailer voor 'Five Nights at Freddy's 2': de eerste film pakte $300 miljoen

Het tweede deel van Five Nights at Freddy's komt er dit jaar!

In de Verenigde Staten opende de film Five Nights at Freddy's met een score van $80 miljoen. Dit is een enorme score voor een game-verfilming van slechts $20 miljoen en die ook nog een bijzonder wisselend werd ontvangen. Nu hebben we de teaser trailer voor het vervolg.

Het publiek lijkt zich prima te hebben vermaakt met de PG-13 horrorthriller uit 2023. De Popcornmeter staat namelijk op een hoge 86 procent en wereldwijd werd er maar liefst $291,5 miljoen opgehaald aan de bioscoopkassa's. De filmjournalisten waren duidelijk minder te spreken: 32 procent op de Tomatometer.

Freddy's 2
De teaser voor Five Nights at Freddy's 2 van Blumhouse wordt aangekondigd met de tekst "Welkom terug! Ben je klaar om met de show te beginnen?" Vervolgens zien we de bekende figuren uit de reeks weer terugkeren en heel wat mensen leggen het loodje.

Emma Tammi (The Wind, Blood Moon) is opnieuw de regisseur en de film zal naar verwachting deels gebaseerd zijn op de tweede film. Namen als Josh Hutcherson, Elizabeth Lail, Mckenna Grace en Matthew Lillard zijn te zien in het vervolg.

Dit jaar
Five Nights at Freddy's 2 staat gepland voor begin december dit jaar. Hieronder zie je de eerste teaser.



NieuwsFilm

meest populair