Hetzelfde geldt voor Batman, die in de 'oude' DC-films gespeeld werd door Ben Affleck. En het lijkt erop dat ook Gal Gadot haar rol als Wonder Woman niet meer zal vervullen.
Originele visie
Gadot werd origineel gecast door regisseur Zack Snyder voor de film Batman v Superman: Dawn of Justice. Daarna kreeg ze haar eigen film, met Patty Jenkins als regisseur.
"Zack Snyder had echt de visie voor Wonder Woman," zegt de actrice nu. "En om de solo-film te doen met [Jenkins] was levensveranderend. Ik denk dat we allebei het gevoel hadden dat we slechts een vat waren om een verhaal te vertellen dat veel groter is dan wij."
De toekomst
Gadot prijst het personage als "een complete, krachtige vrouw die sterk en tegelijkertijd kwetsbaar is." Ze speelde haar weer in Justice League, Shazam! Fury of the Gods en haar eigen Wonder Woman 1984. Die laatste was echter een flop.
Het is nog onbekend wat de rol van Wonder Woman in het nieuwe DCU wordt, laat staan wie haar gaat spelen. Zodra we meer weten, dan lees je dat natuurlijk hier bij FilmTotaal.