Gal Gadot is duivels in 'Snow White', maar ziet er hemels uit op de rode lopers

Gal Gadot is duivels in 'Snow White', maar ziet er hemels uit op de rode lopers

Volgens de nodige mensen moet de spiegel in het wereldberoemde sprookje wel liegen...

Gal Gadot, voornamelijk bekend van haar rol als Wonder Woman, schittert als de Boze Koningin in Disney's live-action remake van Snow White. Haar recente fotoshoot in deze rol heeft veel aandacht getrokken, al valt dat ook wel te begrijpen.

In deze blockbuster van 'Het Huis van de Muis' neemt de actrice dus de rol van de schurk op zich, maar daar kon Gadot ook van genieten. Niet alleen vond ze het een hele eer om in de huid te mogen kruipen van de allereerste Disney-villain, ze vond het ook leuk om eens een slechterik te mogen neerzetten.

Genoten
Zo zei Gadot al eerder dat ze altijd al eens een musical wilde maken, zodat ze haar rol extra dramatisch kon neerzetten. Niet alleen de actrice heeft ervan genoten, want haar volgers trakteert ze nu ook op mooie foto's.

In dezekiekjes ziet ze er werkelijk weergaloos uit. Enkele Instagram-gebruikers kwamen dan ook met reacties als: "De spiegel in de film moet wel liegen; er is niemand knapper dan jij" of "Jij maakt de hele film".

Problematisch
Ondanks het feit dat Gadot dus geprezen wordt, heeft de blockbuster ook controverse gekend, met name rondom de casting van Rachel Zegler. De eerste reacties lijken echter behoorlijk positief te zijn.




NieuwsFilm

meest populair