Deze opvallende nieuwe LEGO-set van de 'Fast & Furious'-filmreeks is niet te missen

Deze opvallende nieuwe LEGO-set van de 'Fast & Furious'-filmreeks is niet te missen

Na de Nissan Skyline GT-R en de 1970 Dodge Charger R/T krijgen we nu de roze Honda S2000 van Suki.

Later dit jaar kunnen liefhebbers van zowel LEGO als de Fast and the Furious-franchise een nieuw model toevoegen aan hun collectie. De LEGO Speed Champions-serie wordt uitgebreid met de Honda S2000 uit 2 Fast 2 Furious, compleet met kenmerkende details en een minifiguur van Suki.

De LEGO Speed Champions-set 77241 brengt een iconische straatracer uit de filmreeks tot leven, zij het in LEGO-blokjes. Het opvallende roze design, de gedetailleerde stickers en de grote achterspoiler maken de auto direct herkenbaar. De open bouw zorgt ervoor dat het interieur met roze stoelen goed zichtbaar is. De minifiguur van Suki (Devon Aoki) draagt haar outfit uit de film.

Speed Champions-serie
Deze set bestaat volgens Bricktastic uit 300 stenen en is geschikt voor bouwers vanaf 9 jaar. Het model blijft trouw aan de stijl van de LEGO Speed Champions-lijn en biedt zowel displaywaarde als speelplezier.

In de LEGO Speed Champions-serie verschenen eerder de sets Fast & Furious 1970 Dodge Charger R/T en de 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34). Daarnaast bracht LEGO twee Technics-sets uit met Fast and Furious Toyota Supra MK4 en opnieuw Dom's Dodge Charger.

Prijs
De set LEGO Speed Champions 77241 2 Fast 2 Furious Honda S2000 verschijnt op 1 juni 2025 en zal te koop zijn voor bijna 27 piek via de officiële LEGO-webshop en geselecteerde retailers.




NieuwsFilm

meest populair