'Fantastic Four: First Steps' is deels gebaseerd op Disney-flop uit 2015

'Fantastic Four: First Steps' is deels gebaseerd op Disney-flop uit 2015

De nieuwe film van Marvel speelt zich af in een alternatief New York.

De nieuwe Fantastic Four-film speelt zich niet af op aarde. Niet onze aarde, in ieder geval. Marvel maakt gebruik van het multiversum om de wereld van de Fantastic Four een heuse makeover te geven.

In de trailer was duidelijk te zien hoe het team van superhelden woont en werkt in een heel ander New York dan we gewend zijn. De stad in de film is van een retrofuturistische aard, met gebouwen en technologie geïnspireerd op dat van de jaren '60.

Tomorrowland
Via nieuwe concept art krijgen we een goede blik op deze versie van New York. Daarbij weten we nu ook dat de stad gebaseerd is op Tomorrowland, een onderdeel van Disneyland met een futuristische sfeer.

In 2015 verscheen er een film gebaseerd op dat deel van het park. De hoofdrollen werden gespeeld door George Clooney en Britt Robertson. De film was echter een grote flop en verloor de studio meer dan $120 miljoen.

Concept art
Bekijk de nieuwe concept art hieronder. Fans van Disneyland kunnen de Fantastic Four zelf ook ontmoeten wanneer ze deze zomer het Tomorrowland-gedeelte bezoeken. Helaas worden de personages daar niet gespeeld door de acteurs uit de film.


The Fantastic Four: First Steps verschijnt eind juli in de bioscoop, met hoofdrollen voor Pedro Pascal, Vanessa Kirby, Ebon Moss-Bachrach en Joseph Quinn. De regie is van WandaVision-maker Matt Shakman.

NieuwsFilm

meest populair