Winderbaum gaf aan dat ze op dit moment aan het onderzoeken zijn hoe ze bepaalde personages, waaronder Jessica Jones, Luke Cage en Iron Fist een deel kunnen laten uitmaken van het MCU. Deze ontwikkeling volgt op de aankondiging van Daredevil: Born Again.
Meer
Hierin zal Charlie Cox wederom de rol van de geliefde blinde superheld op zich nemen. Hij kwam al snel voorbij in het MCU, maar moest toen genoegen nemen met een kleine cameo. Daar komt nu dus verandering in.
Actrice Krysten Ritter, die in de huid kruipt van Jessica Jones, hoopt dat haar personage hetzelfde lot wacht: "Ik zal niet ontkennen dat ik super enthousiast ben om terug te keren. Het is nog lang niet zeker of het ervan gaat komen, maar ik hoop het echt!"
Afwachten
De eerste twee afleveringen van Daredevil: Born Again zullen vanaf 4 maart beschikbaar zijn op Disney+. Met deze serie integreert Marvel populaire personages uit de Netflix-series verder in het bredere MCU.
Als deze goed wordt ontvangen, is de kans groot dat de bovengenoemde superhelden ook zullen volgen. Vooralsnog zullen we moeten afwachten.