Dé reden waarom John Malkovich jarenlang Marvel afwees maar nu wel tekent

Dé reden waarom John Malkovich jarenlang Marvel afwees maar nu wel tekent

De acteur vond de omstandigheden te zwaar en het salaris te laag, maar komt nu alsnog het MCU versterken.

Marvel weet voor elk project de nodige sterren te strikken. Bijna heel Hollywood is te zien in een superheldenfilm of -serie van de geliefde studio, maar toch zijn er soms ook beroemdheden die deze kans aan zich voorbij laten gaan. Zo ook lange tijd John Malkovich.

De acteur, o.a. bekend van Dangerous Liaisons en Being John Malkovich, heeft in het verleden meerdere aanbiedingen voor rollen in Marvel-films afgewezen. De reden? Volgens hem waren de vergoedingen te laag en de werkomstandigheden te zwaar.

Dan niet
In een recent interview liet de 71-jarige acteur zich erover uit: "Als je zes maanden lang aan een kraan voor een groen scherm moet hangen, betaal me dan wel tenminste fatsoenlijk. Dat gebeurde niet, dus heb ik niet getekend".

Uiteindelijk wist Marvel hem toch nog te overtuigen. Ze hebben de acteur namelijk weten te strikken voor de aankomende blockbuster The Fantastic Four: First Steps, die eind juli dit jaar in de Nederlandse bioscopen verschijnt.

Toch nog
Malkovich laat weten waarom hij uiteindelijk van gedachten veranderde: "Ik vond het vooral fantastisch om weer met regisseur Matt Shakman te kunnen werken. Samen maakten wij al 'Cut Bank' in 2014. Sindsdien heb ik altijd nog eens met hem willen samenwerken".



Hoewel zijn specifieke rol in de film nog niet officieel is aangekondigd, suggereren teasers dat hij mogelijk de antagonist Ivan Kragoff, ook bekend als de Red Ghost, zal vertolken. Meer informatie zal ongetwijfeld spoedig volgen.

NieuwsFilm

meest populair