Een acteur die onlangs aan de cast van de film werd toegevoegd is Colman Domingo, die morgen zeer waarschijnlijk een Oscarnominatie zal krijgen voor zijn rol in de A24-film Sing Sing.
Tranen met tuiten
Domingo werkte al eens met Spielberg aan de film Lincoln en kan niet wachten om aan de opnames te beginnen. Tijdens een gesprek met Deadline noemt hij The Dish een echte tranentrekker:
"Ik kan je dit vertellen. Ik heb het script gelezen en ik huilde tranen met tuiten. Het is een van de mooiste scripts over onze menselijkheid. Het wordt een prachtige film over onze menselijkheid, en Steven Spielberg gelooft heilig in de mogelijkheden die de mens nog kan benutten. Het wordt een scifi-ervaring zoals geen ander."
Drukke Domingo
David Koepp (Jurassic Park) schreef het script van de film, die naar verluidt gaat over UFO's en als hoofdrolspelers Emily Blunt, Colin Firth en Josh O'Connor heeft.
Colman Domingo "Cried" Reading Script For Steven Spielberg's 'The Dish'https://t.co/dHmoX5TBB9
-- Josh O'Connor info (@Marta54305510) January 21, 2025
Domingo zal later dit jaar nog te zien zijn naast Bill Skarsgard en Dacre Montgomery in Gus Van Sants kidnap-thriller Dead Man's Wire.
Grote release in 2026
Daarnaast heeft Domingo zijn scènes voor Edgar Wrights The Running Man afgelopen maandag afgerond in Los Angeles. Die film verschijnt ook later dit jaar.
De opnames van The Dish beginnen in maart dit jaar en de film zal de bioscopen bereiken in mei 2026.