Kogel door de kerk: 'Avengers: Doomsday' zet grote stap

Kogel door de kerk: 'Avengers: Doomsday' zet grote stap

Maak je klaar voor de terugkeer van Robert Downey Jr. naar het Marvel Cinematic Universe.

Het is al een tijdje geleden dat we een Avengers-film hebben gezien. Sinds Avengers: Endgame in 2019 heeft Marvel zich vooral gericht op het maken van op zichzelf staande avonturen.

Daar komt volgend jaar verandering in met de komst van Avengers: Doomsday. De film introduceert de schurk Doctor Doom in het Marvel Cinematic Universe, en hij wordt gespeeld door niemand minder dan Robert Downey Jr.

Grote stap
Nu horen we via The Wrap dat de film volgende maand al begint met draaien. De opnames zullen van start gaan in het Verenigd Koninkrijk met regisseurs Anthony en Joe Russo.

Naast Downey Jr. weten we ook dat de cast van The Fantastic Four: First Steps in de film zal zitten. Daarnaast kunnen we Anthony Mackie (Captain America), Tom Holland (Spider-Man) en misschien zelfs Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) verwachten.

Chris Evans
Onlangs kregen we te horen dat ook Chris Evans terug zou keren voor de nieuwe film, hoogstwaarschijnlijk in de rol van Steve Rogers. De acteur ontkende dit echter zelf en gaf aan dat hij van zijn "pensioen" geniet.



Avengers: Doomsday staat momenteel gepland voor een bioscooprelease op 1 mei 2026. Een jaar later volgt Avengers: Secret Wars. Houd FilmTotaal zeker in de gaten voor verdere updates.

Lees ook
Is dit dan de rol van Chris Evans in 'Avengers: Doomsday'?
Fans gaan ervan uit dat de acteur terugkeert als Steve Rogers, maar dat is niet zeker.... Lees verder

NieuwsFilm

meest populair