Warner Bros. werkt aan nieuwe 'Gremlins'- en 'Goonies'-films

Warner Bros. werkt aan nieuwe 'Gremlins'- en 'Goonies'-films

Twee van de meest geliefde films uit de jaren '80 worden door de rebootmolen gehaald.

Als er twee geliefde films/franchises uit de jaren '80 zijn die Hollywood vreemd genoeg heel lang onbenut heeft gelaten, dan zijn het wel The Goonies en Gremlins.

Maar dat lijkt niet meer lang het geval te zijn: via een uitgebreid stuk van Deadline is namelijk bekend geworden dat Warner Bros. Discovery werkt aan nieuwe films in beide franchises.

Hernieuwde interesse in Gremlins?
Regisseur Chris Columbus, die het script schreef van de eerste Gremlins (uit 1984), zou betrokken zijn bij de nieuwe Gremlins, maar het is onduidelijk of Joe Dante (die deel 1 én 2 regisseerde) weer van de partij is als regisseur).

Dante was wel als producent betrokken bij de HBO Max-animatieserie Gremlins: Secret of the Mogwai, die door Warner Bros. werd ingezet om de interesse in de franchise te testen.

Kan het nog na 40 jaar?
Misschien wel interessanter is een vervolg op of reboot van The Goonies. Sinds de jaren '80 wordt er al gepraat over een vervolg, maar het kwam er nooit van. De dood van regisseur Richard Donner hielp natuurlijk ook niet mee.



Als er een nieuwe Goonies komt, dan zal deze waarschijnlijk de sterren uit het origineel, die nu volwassen zijn, bevatten, wier kinderen nu op avontuur gaan.

[h2]Veel onduidelijk[/b]
Het is nog onduidelijk of beide projecten definitief doorgaan, dus over releasedatums is al helemaal niks te zeggen.



Lees ook
Deze topregisseur maakte de ene na de andere parel maar één mega-flop betekende het einde van zijn carrière
Tom Hooper stond jarenlang garant voor kwaliteit, maar in 2019 ging hij volledig de mist in.... Lees verder

NieuwsFilm

meest populair